specialista na zvěřinu

Zpracování ulovené zvěře

Ano, je to tu. Jsme připraveni okamžitě zpracovat Vaši zvěř v exkluzivní kvalitě a podle Vašich přání. Vaši ulovenou zvěř zhodnotíme a připravíme pro světový obchod či jiné využití. Už stačí pouze zadat poptávku a zaslat kontakt. A jak to vše probíhá?

Reagujeme bleskově -do 30 minut vypracujeme nabídku na zpracování zvěře a zasíláme Vám jí zpět.

Poskytujeme Vám službu odvozu zvěře k nám a po zpracování Vám zvěřinu dovážíme zpět.

Nabízíme zpracování EXPRES (na počkání), šokové zamrazení zvěřiny a další.

Vaši zvěř zpracujeme v kvalitě Exclusive.Vše je vyrobeno, baleno, značeno a skladováno podle norem EU a ještě vyšších standardů firmy Šmidrkal.

Vaši zvěř prohlédne státní veterinárním lékař.

Na Vaší zvěři budou s maximální péčí pracovat odborníci, jedni z nejlepších v oboru. Bereme na sebe za Vás veškerou zodpovědnost ohledně zpracování zvěře. Nemusíte řešit dopravu, veterinární prohlídky, vyšetření na trichinellu, dosledovatelnost, hygienu, likvidaci VŽP, legislativu či výrobní prostory nebo zaměstnance.

Nepotřebujete finance. Nabízíme také odkup zvěře i zpracované zvěřiny na protiúčet.

Firmy si mohou zahrnout službu do svých nákladů a uplatnit odpočet DPH.

Zbývá už jen si udělat pohodu a těšit se na skvělý výsledek. Získáte výrobek, na který budete pyšní.

specialista na zvěřinu

Jak tato služba vznikla? Na co se můžete těsit?

V posledních letech jsme zaznamenali v širokém spektru našich obchodních partnerů i zákazníků zvyšující se poptávku po této službě. Zájem projevili Státní firmy, Lesnické společnosti, fyzické osoby, ale převážně nás oslovují různí uživatelé honiteb, zkrátka ti, co disponují zvěří v srsti. Nyní nastal čas uvést vize a plány v realitu a podpořit Vás v nových projektech.

Rozhodli jsme se proto, vyčlenit část svých výrobních kapacit na tuto službu. S odborníky jsme vypracovali systém, který by tuto administrativně náročnou službu maximálně zefektivnil a optimalizoval. Jednalo se o využití stovek záznamů ze samotné výroby k vytvoření přesných a závazných konfigurátorů na základě
nichž můžeme se zákazníkem bleskově komunikovat, podávat nabídky, garantovat jak výtěžnost masa z ulovených kusů, tak i finální cenu za konkrétní službu, uzavírat smlouvy. Jde nám o transparentní a otevřenou kalkulaci, abychom vyloučili možnost, že jakkoli znevýhodníme zákazníka nebo sami sebe. Víme, že dnes obstojí jen stoprocentní, perfektně odvedená práce. Jedná se o velmi specifickou záležitost.

Když kdokoli v ČR osloví administrativu firmy Šmidrkal se zájmem o zpracování své zvěře tzv. „Na klíč“, dostane zpravidla do 30. min odpověď s cenovou nabídkou na zpracování, včetně ceny služeb
a nákladů, které tato činnost obnáší. Jsme schopni nabídnout např. svoz zvěře od zákazníka v určitých cenových tarifech podle množství zvěře, do určité kapacity nabídnout i zpracování na počkání včetně zajištění kontroly veterinárním lékařem.

Mezi zajímavé služby, které dále klientovi nabízíme, řadíme např. možnost částečné úhrady ceny této služby zápočtem za výkup ulovené zvěře či části zpracované zvěřiny tzv. výkup na protiúčet. Zde využíváme dlouhodobě sbíraných dat z výroby, zkušeností a přesných kalkulací, které vedou k nastavení obchodních podmínek garantující oboustrannou spokojenost. Kapacita k tomuto účelu vyčleněná je v řádech tun zvěře v srsti denně.

Jsme schopni pokrýt poptávku od jednotlivců, kteří např. vyhráli divočáka v tombole, až po společnosti, které by zajímalo tzv. tunové zpracování pro dodávky do potravinářských sítí či jiných i mezinárodních velkoobchodů. Všechny tyto subjekty, ať ty velké či malé, obsloužíme se stejnou maximální pečlivostí a profesionalitou. Více informací a časová posloupnost služby na druhé straně.

specialista na zvěřinu

Výkup ulovené zvěře

Vážení uživatelé honiteb, dodavatelé ulovené zvěře,
pro veškeré naše dodavatele zajišťujeme ZDARMA tzv. úřední odebrání vzorku úředním veterinárním lékařem a následné vyšetření ve zkušební akreditované laboratoři v Hradci Králové.

Tímto je dodavatel výslovně zproštěn povinnosti zajištění tohoto vyšetření. Dokladem a potvrzením vyšetřením je doklad o prodeji do našeho zpracovatelského závodu!

Níže si můžete prohlédnout ceník výkupu a další informace.

nahoru